Velká Slávkova zeď

Od , v kategorii Novinky - .

Pan prezident maká.

Má za sebou velmi úspěšnou třídenní návštěvu Libereckého kraje, ze které odletěl na důležitou šestidenní pracovní návštěvu Číny.

Už se setkal s čínským prezidentem, se kterým hovořil o zapojení České republiky do projektu Nové hedvábné stezky. A tady jde o miliardové investice ve prospěch naší země.

Program byl naplánován až do pozdního večera. Pan prezident jednal i se zástupci jedné velké čínské firmy, která zvažuje investovat právě v České republice.

V neděli bude pan prezident hovořit s ruským prezidentem. Určitě „tučné sousto“ pro hloupé české novináře a zabedněné komentátory.

Stejně jako s čínským prezidentem chce pan prezident s Vladimirem Putinem probrat návrh protiteroristické rezoluce Rady bezpečnosti OSN.

Díky té by světové velmoci konečně spojily své síly v boji proti islámskému terorismu.

Nu, a co se zatím děje v Praze?

Vše je při starém. Kamarádi do deště Bohuslav Sobotka a Miroslav Kalousek s podporou Pražské kavárny dál ruku v ruce útočí na pana prezidenta.

Dál bez uzardění gangstersky vyhrožují panu prezidentovi, který oproti duu Slávek a Mirek řeší politickou krizi s rozmyslem a ve prospěch uklidnění situace.

Pan prezident to jasně prokázal svoláním libereckého jednání u kulatého stolu, kdy předložil návrh, jak z té šlamastyky způsobené Bohuslavem Sobotkou ven.

Tento návrh předpokládá, že z vlády odejdou v rámci zklidnění situace dva kohouti. Bohuslav Sobotka a Andrej Babiš.

A to je kámen úrazu. Andrej s tím nemá problém, ale Slávek se drží funkce zuby nehty.

Je mu jedno, že destabilizoval vládu, zemi uvedl do politické krize a zničil nejstarší českou politickou stranu – ČSSD. Hlavně, že má funkci a dál může se svými kámoši rozehrávat mocenské hrátky.

Žije v podivném uzavřeném světě servilních mainstreamových novinářů, lísajících se komentátorů, kývačů a politických šíbrů.

Bohuslav Sobotka se prostě obestavěl Velkou Slávkovou zdí, kterou se dobrovolně izoloval od občanů České republiky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOPORUČENÉ ČLÁNKY