Svobodný Názor je tu!

Od , v kategorii Novinky - .

Vážení a milí čtenáři,

už před nějakým časem jsem informoval, že chystám nový internetový projekt, který bude politicky nekorektní a bude reagovat na aktuální dění v České republice i v zahraničí.

Svobodný Názor je tu!

Jistě si kladete otázku, proč jsem se jako občan této krásné země rozhodl s takovou aktivitou přijít. Odpověď nepřekvapí. Bohužel, žijeme v době, kdy se nelze spolehnout na mainstreamová média, která s gustem šíří lži, snaží se svým čtenářům, divákům nebo posluchačům podsouvat ten jediný „správný“ pohled na dnešní svět.

Novináři, místo toho, aby byli, jak rádi o sobě prohlašují, strážci svobody slova, kádrují, značkují a uráží občany, kteří mají jiný názor. Prostě a jednoduše, média již nejsou svobodným prostorem.

Myslím si, že se s takovým stavem nesmíme smířit. Je třeba svobodně vyjadřovat názory, nenechat se zastrašovat politickými kampaněmi těch, kteří již ztratili důvěru lidí. Dlužíme to těm, kteří v minulosti za to, abychom se mohli svobodně vyjadřovat, bojovali.

Budu tedy psát svobodně. Budu vyjadřovat jednoznačné názory. Nebudu se bát těch, kteří by mě tak rádi umlčeli. Pokud bychom, byť jednou jedinkrát, takovým lidem podlehli, o svobodu přijdeme.

Vážení a milí čtenáři,

Doufám, že vás moje texty, které budu na webu Svobodný Názor publikovat, zaujmou. Mou velkou ambicí je nabourat monopol mediálního mainstreamu. Bude to těžké, ale pokusím se o to.

Váš,

Jiří Ovčáček

DOPORUČENÉ ČLÁNKY