Všechno je jinak!

Od , v kategorii Novinky - .

Neziskovky placené z evropských peněz a Sorosova fondu se nás již delší dobu snaží přesvědčit, že nám hrozí z Moskvy nebezpečí přímo smrtelné. A žádají proto více a více peněz a pravomocí na boj s „ruskou hydrou“.

Ve skutečnosti jde o něco jiného. Postupně se vytváří euronezisková struktura, která bude určovat jediné správné názory, postihovat ty nevhodné a ve spolupráci s represivními orgány si také pohlídá volby. Aby prostě dopadly správně.

Pokud vám takové praktiky připomínají Rusko dob sovětských, nemýlíte se.

Všechno je totiž jinak!

V Moskvě, stejně jako v Berlíně a v Paříži, si převelice velmi nepřáli vítězství Donalda Trumpa. Nechtěli, aby v Bílém domě zasedl sebevědomý americký prezident, ale tvárná a poddajná Hillary Clintonová.

Podobně francouzské prezidentské volby. Sebevědomá a příliš francouzská Marine Le Penová? Pro Moskvu a spol. jistě nevýhodná a proto obdržela v kampani řadu polibků smrti.

Přednost dostal kosmopolitní Emmanuel Macron. Již zmíněné neziskovky varovaly, že pokud Macron nezvítězí, je Francie uvržena v ruské jho.

Dílo se podařilo. Macron zvítězil a od té doby systematicky útočí na amerického prezidenta Donalda Trumpa a likviduje krůček po krůčku spojenectví mezi EU a USA. Jakým kontrastem je nedávné opulentní přijetí ruského prezidenta ve Versailles!

Velká Británie za této situace opouští EU. Historie se opakuje. Hrdý Albion vždy dokázal vycítit, že se na evropském kontinentě chystá pohroma. Pak načas „odplul“, aby uchránil síly pro rozhodující boj.

Právě Londýn je dnes jediným opravdovým spojencem USA v západní Evropě. Ostatní nahrávají Moskvě svou neskrývanou nenávistí k Novým USA. A všimněte si, též k Izraeli.

Mimořádně nebezpečná je tato situace pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko.

Hrozí nám, že budeme hlavním chodem hostiny pořádané Moskvou, Paříží a Berlínem.

Jak z této šlamastyky ven?

Držet pevně při sobě a přesvědčit Donalda Trumpa o důležitosti spojenectví se zeměmi střední Evropy.

Nebude to jednoduché.

 

 

 

 

DOPORUČENÉ ČLÁNKY