DEZINFORMACE Milionu chvilek nenávisti

Od , v kategorii Novinky - .

Mnohá mainsteamová média takřka bezvýhradně a nekriticky podporují Milion chvilek nenávisti a v rámci propagandistického tažení osočují podporovatele svobody a demokracie ze šíření dezinformací. Ano, tak nálepkují kritické názory na Milion chvilek nenávisti.

Realita je taková, že právě Milion chvilek nenávisti šíří účelové dezinformace, na kterých je postaveno jeho tažení proti výsledkům svobodných voleb.

Rozeberme si proto jednotlivé požadavky z Letné, které Milion chvilek nenávisti hlásá, a které jsou hrubě dezinformační:

1/ Přijetí pojistek nezávislosti justice + Demisi Marie Benešové!

Justice v České republice je nezávislá. Naopak nátlak Milionu chvilek nenávisti na případ Čapího hnízda je bezesporu pokusem o narušení nezávislosti státního zastupitelství a soudů.

Marie Benešová nepodnikla ve funkci ministryně spravedlnosti absolutně žádný krok, kterým by nezávislost justice ohrozila. Žádný!

Je to čestná žena s vysokým morálním kreditem, což v minulosti několikrát prokázala, když se dokázala ozvat proti mocným v tomto státě.

2/ Agrofert vrátí všechny neprávem obdržené dotace.

Neexistuje žádné definitivní rozhodnutí Bruselu ve věci případného střetu zájmů Andreje Babiše.

Předběžná zpráva byla doručena do České republiky ponižujícím způsobem, obsahuje chyby a evidentně vychází z tvrzení domácích donašečů.

3/ Konec dotací, daňových úlev, investičních pobídek a státních zakázek pro Agrofert.

Agrofert je 5. největším zaměstnavatelem v ČR (2016 – 25 000 zaměstnanců). Evidentním cílem tažení je tuto českou společnost zničit a vytvořit tak výhodu pro některou z nadnárodních společnosti.

Jinými slovy řečeno, buď budeme mít český Agrofert nebo skončí zemědělská půda, kterou obhospodařuje, v zahraničních rukou.

Důležitým faktem také je, že různé pobídky pobírá celá řada dalších podniků!

4/ Andrej Babiš se zbaví médií.

Andrej Babiš striktně dodržuje české zákony a média převedl do svěřenského fondu. Není tedy ve střetu zájmů.

Zdeněk Bakala, známý sponzor dnes opozičních politických stran, média vesele vlastní dál. To ale Milionu chvilek nenávisti nevadí a mlčí!

5/ Demisi Andreje Babiše.

Požadavek, který jednoznačně a bezprecedentně popírá výsledky svobodných a demokratických voleb ve stylu únoru 1948.

Cílem je destrukce hnutí ANO a otevření prostoru pro nový, probruselský, falešně sociálně populistický, klimatoalarmistický a elitářský politický subjekt.

Shrnuto, jde o tvrdý boj o moc, ve kterém jde pravda stranou. Nejhorší je ale dopad na demokratické prostředí v České republice.

Nic ale není ztraceno.

Pokud zůstaneme vnitřně pevní, nepodlehneme, jak říkal Václav Havel, blbé náladě, Milion chvilek nenávisti v této krásné zemi neuspěje!

DOPORUČENÉ ČLÁNKY