Brutální útok na suverenitu republiky

Od , v kategorii Novinky - .

Historie je plná paradoxů. Jedním z nich, který se zapíše do budoucích učebnic, je dění v roce 2019, v roce připomínky 30. výročí pádu totalitního režimu. Místo, abychom oslavovali návrat svobody a demokracie, čelíme brutálnímu frontálnímu útoku na českou suverenitu. Čelíme pokusu nás ponížit a zlomit.

Proč tak silná slova? Už několik týdnů jsme svědky pokusu o likvidaci výsledků svobodných a demokratických voleb. Hlavním aktérem není evidentně nastrčený spolek Milion chvilek nenávisti, ale jsou jím politické neziskovky placené ze zahraničí.

Hrají s otevřenými kartami. Vůbec neskrývají, že chtějí shodit vládu, která vzešla právě z demokratických voleb. Opakuje se scénář, který známe z Maďarska, Polska a ze Slovenska, kde byl částečně realizován. Cílem je destabilizace zemí V4, změna vlád a jejich snížení na úroveň poslušného pudlíka, který odkývne vše, co se v Bruselu vymyslí. Od přerozdělování migrantů po likvidaci domácího podnikání, například v zemědělství, a jeho nahrazení vlastnictvím v rukou nadnárodních společností.

Pokus o ponížení suverénní země byl více než symbolicky podtrhnut způsobem doručení předběžného návrhu auditu evropských dotací. Bez podpisu, na papíře a přednostně mainstreamovým médiím, která se na pokusu shodit vládu také aktivně podílí. Způsob doručení jako do podřadné kolonie, chyběly jen zrcátka. A korálky.

Vše doplněno demonstracemi, kterým jsou příhodně dávkována témata. Když to nešlo ve volbách, má dokončit svržení vlády tlak ulice. Ano, podobně jako v únoru 1948. Smutnými klauny jsou přitom v této hře některé opoziční politické strany. Zaslepeny honem na Babiše si neuvědomují, do jakého ponížení je hnána jejich vlast, Česká republika. A že jde o suverenitu státní, národní i ekonomickou.

Vše, co jsem uvedl, je mimořádně závažné. Hodina H se velmi rychle blíží.

Budeme mít na výběr. Býti pevnými a statečnými.

Nebo se podvolit nátlaku a opět kapitulovat.

Je to teď na každém z nás. Na každém.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY